opis osiedla

Współpraca z pracownią architektoniczną ARCHWIZJA zaowocowała zaprojektowaniem nowego osiedla o nazwie „LEŚNA DOLINA”. Koncepcja architektoniczna jak i urbanistyczna zaprojektowana jest z myślą spełnienia, najbardziej wyszukanych oczekiwań naszych Klientów. To miejsce dla tych którzy chcą czuć się swobodnie i intymnie w swoich domach i ogrodach, ale nie chcą zrezygnować z walorów wygód miejskiego trybu życia. To miejsce dla estetów, którzy poza praktyczną strona życia cenią sobie wysoki standard wykończenia, dbałość o detale i niepowtarzalny charakter swego otoczenia.

Osiedle Leśna Dolina to idealne połączenie kameralnych domów wolnostojących, z zespołem luźnej zabudowy bliźniaczej. Architekturę osiedla cechuje tradycyjna, ponadczasowa forma połączona z otaczającą zielenią. Elewacja domów utrzymana w ciepłych tonacjach, lekko kontrastujący z nią ciemny dach, zaakcentowana kamieniem naturalnym oraz drewnem elewacja to kompozycja, która harmonijnie wpisuje się w otoczenie, dając poczucie uporządkowania i spokoju. Kamień naturalny w połączeniu z drewnem tworzy bardzo oryginalny i przytulny klimat.

Osiedle Leśna Dolina zostało podzielone na 2 etapy.

I ETAP składa się z 8 kameralnych domów wolnostojących, które ze względu na swoją powierzchnię zostały podzielone na 3 typy:

  • Dom Sosnowy (126,4 m2)
  • Dom Brzozowy (131,7 m2)
  • Dom Bukowy (136,4 m2)

II ETAP osiedla to małe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,5 m kw. Łączna ilość budynków dla tego etapu będzie wynosić 16 domów.

  • Dom Akacjowy (93,5 m2)

Budujemy głównie w technologiach tradycyjnych uznając, że sprawdza się ona najlepiej w naszych warunkach klimatycznych. Wprawdzie nie są to najtańsze technologie na rynku, ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej, aby później przez długi czas cieszyć się wysokim komfortem użytkowania.

Doskonałe doświetlenie pomieszczeń oraz funkcjonalny rozkład sprawia, że powierzchnia domu łatwa jest do indywidualnego zaaranżowania. Leśna Dolina to spełnienie marzeń o wygodnym i bezpiecznym życiu, oraz zapewnienie Klientom poczucia satysfakcji i spełnienia marzeń związanych z posiadaniem własnego, idealnego domu, będącego odzwierciedleniem osobowości jego Właścicieli.

Na osiedlu Leśna Dolina, wnętrza domów są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców. Konstrukcja budynku pozwala na łatwe jego dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego Klienta. Dbamy o to, aby nasze domy miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

Chcemy, aby każdy Klient, który się z nami zwiąże, nigdy nie poczuł się zawiedziony. Wiemy, czym jest dom i z jakim trudem Państwo na niego pracujecie. Czujemy się zobowiązani, jako Wasi partnerzy w jego budowie, do zachowania szczególnego wyczucia i realizowania uzgodnionych prac i harmonogramów. Chcemy, aby ten trudny okres, jakim jest budowanie domu zawsze kojarzył się Państwu wyłącznie pozytywnie.