o nas

Jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską, aktywnie działającą od wielu lat na rynku małopolskim. Realizujemy inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Przez kilka lat działalności na rynku poznaliśmy dobrze upodobania Klientów, dzięki czemu wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowach indywidualnych, bliźniaczych i szeregowych.

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, co pozwala nam dotrzeć do każdego klienta i wysłuchać jego indywidualne i rodzinne potrzeby. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym Partnerom, aby cieszyć się ich zaufaniem i szacunkiem. Nasze nieodzowne atuty to solidność oraz terminowość wykonywanych przez nas prac.

Każde nasze osiedle adresowane jest do konkretnej grupy osób, zarówno do młodych dynamicznych lubiących komfort i bliskość miejskiego życia jak i do stateczniejszych rodzin ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i urokliwe otoczenie.

Staramy się planować je tak, aby na ich terenie znajdowały się wszystkie niezbędne do wygodnego życia urządzenia infrastruktury. Przewidujemy w obrębie naszych inwestycji miejsca na tereny rekreacyjne i place zabaw dla dzieci.

Tworzymy osiedla, wyróżniające się tradycyjną architekturą, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę.

Naszą dewizą jest wysoka jakość i solidność, a celem satysfakcja klientów.

Przez kilka lat działalności wybudowaliśmy:

  • Osiedle Parkeko w Niepołomicach domy w zabudowie szeregowej bliźniaczej i wolnostojącej o metrażach: 115, 121, 122, 138, 141, 161, 170, 175 m kw. wraz pełna infrastrukturą (przedszkole, plac zabaw, sklep spożywczy, apteka itp.) Łącznie ponad 120 domów.
  • Osiedle "Jurajskie Wzgórze I" - w Bibicach - 22 domy w zabudowie bliźniaczej (domy 191 m kw., 164 m kw. i 146 m kw.).
  • Osiedle "Jurajskie Wzgórze II" - w Bibicach - osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej (domy 93 m kw.).
  • Osiedle "Jurajskie Wzgórze III" - w Bibicach - osiedle 9 domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej (domy 93 m kw.).
  • Osiedle "Jurajskie Wzgórze IV" - w Bibicach - osiedle 16 domów w zabudowie szeregowej (domy 93 m kw.).